Kvalitné doučovanie matematiky

Kontakt

Referencia

 

Keď ma Juraj začal doučovať, v priebehu niekoľkých hodín som bol pripravený čeliť polročnej písomke z matematiky. Písomka skončila na jednotku, napísal som ju najlepšie z celej triedy!

 

Peter Beňo

 

 

 

Doučovanie matematiky cez Skype

Doučovanie matematiky cez Skype

 

 

Fantastická ponuka online doučovania cez Skype!

Nech ste odkiaľkoľvek, stačí sa pripojiť na internet a doučovanie môže začať! Nemusíte nikam cestovať, všetko prebieha v pohodlí Vášho domova.

 

Prostredníctvom Skype sa vzájomne vidíme aj počujeme, čiže ide o plnohodnotné doučovanie. Navyše vidíte všetko, čo píšem na svoju obrazovku, rovnako, ako by som sedel vedľa Vás a písal na papier, takže príklady počítame spolu.

 

S doučovaním matematiky cez Skype mám bohaté, mnohoročné skúsenosti. Doučil som týmto spôsobom už stovky žiakov a študentov. Za týmto účelom som vytvoril aj online zbierku úloh www.priklady.com, z ktorej čerpám príklady na počítanie so študentom, ak nemá k dispozícii vlastné príklady na prerátanie.

 

Pokiaľ je pre Vás takýto spôsob výuky nový, cudzí, či nepredstaviteľný, určite sa mi ozvite. Dohodneme si skúšobné, bezplatné doučovanie, a som presvedčený, že zmeníte svoj názor :-) Stačí spomenúť, že máte záujem o skúšobné doučovanie..

 

~ Neváhajte ma kontaktovať!

 

 

Čo je Skype?

Skype je jednoduchý internetový program, cez ktorý môžu ľudia spolu komunikovať, aj keď sa nachádzajú na rôznych miestach. Môžu sa vzájomne vidieť, počuť, písať si správy (chatovať), zdieľať obrazovku a posielať si súbory, to všetko úplne zadarmo. Jediné, čo k tomu treba, je mať k počítaču pripojenú webkameru a mikrofón.

 

-> Kliknite sem pre stiahnutie programu Skype <-

 

 

kvalitni-doucovani-matematiky.cz Spätné odkazy

Copyright © 2010-2017 DoucovanieMatematiky.sk - Všetky práva vyhradené.
Akékoľvek použitie obsahu stránok bez písomného súhlasu je zakázané.